Rozvoz a osobný odber v týchto čudných 🙂 časoch …

Aj v tomto období sme pripravení potešiť vás koláčikmi z našej ponuky. Naša predajňa v Rusovciach je znovuotvorená od utorka do soboty v štandardných časoch a nepravidelne aj v nedeľu a my naďalej pečieme v špeciálnom režime aj pre rozvozy 🙂

Gastroodberateľom v Bratislave rozvážame objednávky v súčasnosti každý pondelok, stredu aj piatok a pripravujeme aj rozvozy pre koncových zákazníkov, pre ktorých je naša predajňa v Rusovciach trochu od ruky. Pre tieto 3 dni je možné objednať nielen celý koláč/tortu, ale je možné objednať aj mix a to už od 6 ks. Každý týždeň pripravíme ponuku viacerých druhov koláčov, z ktorých si môžete mix vyskladať a to tak, že dajú objednávať rôzne druhy po 3 ks (6 ks, 9 ks, …). Takže si môžete objednať napríklad 6 kúskov (2 druhy po 3 ks), 9 kúskov (3 druhy po 3 ks) a podobne. Koláče, ktoré bude možné objednať pre rozvozy aj po kúskoch (a nemusíte ich objednať celé) budeme zverejňovať na Facebooku a Instagrame v príbehoch/stories, prípadne nám zavolajte na telefónne číslo 0903 025 234.

Príklad ceny mixov:

6 kúskov – 18 – 21 eur už aj s doručením (minimálna objednávka)

9 kúskov – 25 – 28 eur už aj s doručením

12 kúskov – 30 – 33 eur už aj s doručením

Ceny celých koláčov nájdete na našej stránke v časti Naše kooláče a dobrou správou je, že podľa lokality je cena za rozvoz celých len 1 až 4 eurá. Objednávky od 50 eur doručujeme vo väčšej časti Bratislavy bezplatne.

Osobný odber je možný počas otváracích hodín našej predajne (Nájdete ich na úplnom spodku našej stránky), prípadne po dohode aj inokedy.

Doručenie celých koláčov a tort je možné každý pracovný deň. Pre objednávky nás, prosím, kontaktujte ideálne 48 hodín vopred, prípadne skôr.

A… kľudne zavolajte, ak budete mať akékoľvek otázky.

Pekný deň … prajú vaše Kooláče