Rozvoz a osobný odber v týchto čudných 🙂 časoch …

Aj v tomto období sme pripravení potešiť vás koláčikmi z našej ponuky. Od 12. januára je naša predajňa v Rusovciach znovuotvorená a my naďalej pečieme v špeciálnom režime 🙂

Každý utorok aj piatok mávame pravidelné rozvozy po Bratislave, kde Vám vieme ponúknuť doručenie koláčikov už od 6 kúskov. Pre tieto 2 dni stačí objednať dokonca len deň vopred do 11:00. Je možné takto objednať buď celý koláč/tortu, alebo je možné objednať aj mix a to už od 6 ks. Každý týždeň pripravíme ponuku viacerých druhov koláčov, z ktorých si môžete mix vyskladať a to tak, že dajú objednávať rôzne druhy po 3 ks (6 ks, 9 ks, …). Takže si môžete objednať napríklad 6 kúskov (2 druhy po 3 ks), 9 kúskov (3 druhy po 3 ks) a podobne.

Ceny mixov:

6 kúskov – 18 eur s doručením (minimálna objednávka)

9 kúskov – 25 eur s doručením

12 kúskov – 30 eur s doručením

Ceny celých koláčov nájdete na našej stránke v časti Naše kooláče a dobrou správou je, že počas pravidelných závozov v utorok a piatok je v tejto cene aj doručenie!

Osobný odber je možný počas otváracích hodín našej predajne (Nájdete ich na úplnom spodku našej stránky)

Doručenie celých koláčov a tort je možné každý pracovný deň. Cena doručenia je 3 eurá. Objednávky od 50 eur doručujeme bezplatne. Pre objednávky nás, prosím, kontaktujte 48 hodín vopred.

A… kľudne zavolajte, ak budete mať akékoľvek otázky.

Pekný deň … prajú vaše Kooláče