Rozvoz a osobný odber v týchto čudných 🙂 časoch …

Aj v tomto období sme pripravení potešiť vás koláčikmi z našej ponuky. Naša predajňa v Rusovciach je znovuotvorená od utorka do soboty v štandardných časoch a nepravidelne aj v nedeľu a my naďalej pečieme v špeciálnom režime aj pre rozvozy 🙂

Gastroodberateľom v Bratislave rozvážame objednávky v súčasnosti každý pondelok, stredu aj piatok a pripravujeme aj rozvozy pre koncových zákazníkov, pre ktorých je naša predajňa v Rusovciach trochu od ruky. kde Vám budeme vedieť ponúknuť doručenie koláčikov už od 6 kúskov (aj mix). Pre tieto 2 dni stačí objednať dokonca len deň vopred do 11:00. Je možné takto objednať buď celý koláč/tortu, alebo je možné objednať aj mix a to už od 6 ks. Každý týždeň pripravíme ponuku viacerých druhov koláčov, z ktorých si môžete mix vyskladať a to tak, že dajú objednávať rôzne druhy po 3 ks (6 ks, 9 ks, …). Takže si môžete objednať napríklad 6 kúskov (2 druhy po 3 ks), 9 kúskov (3 druhy po 3 ks) a podobne.

Ceny mixov:

6 kúskov – 18 – 21 eur s doručením (minimálna objednávka)

9 kúskov – 25 – 28 eur s doručením

12 kúskov – 30 – 33 eur s doručením

Ceny celých koláčov nájdete na našej stránke v časti Naše kooláče a dobrou správou je, že podľa lokality je cena za rozvoz len 1 až 4 eurá!

Osobný odber je možný počas otváracích hodín našej predajne (Nájdete ich na úplnom spodku našej stránky), prípadne po dohode aj inokedy.

Doručenie celých koláčov a tort od 2 ks je možné každý pracovný deň. Objednávky od 50 eur doručujeme bezplatne. Pre objednávky nás, prosím, kontaktujte 48 hodín vopred.

A… kľudne zavolajte, ak budete mať akékoľvek otázky.

Pekný deň … prajú vaše Kooláče